To, čo bolo jasné od začiatku, konečne zaznelo naplno. Cieľom politického hnutia Black Lives Matter je odstrániť Trumpa.

22. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Washington 22. júna 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Spoluzakladateľka politického hnutia Black Lives Matter Patrisse Cullors sa v piatkovej relácii na CNN vyjadrila, že prezident Donald Trump by mal okamžite rezignovať z funkcie a dodala: „Naším cieľom je zbaviť sa Trumpa“, uviedol portál Breitbart Moderátor CNN skonštatoval, že v minulosti bolo počuť veľa kritiky od aktivistov za …

Source: To, čo bolo jasné od začiatku, konečne zaznelo naplno. Cieľom politického hnutia Black Lives Matter je odstrániť Trumpa – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.