Situácia v nemeckom Stuttgarte „úplne mimo kontroly“: „F*ck the police, f*ck the system.“ Rabovanie a zranení policajti.

21. jún. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Stuttgart 21. júna 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   V nemeckom meste Stuttgart zažili noc nepokojov a rabovania, pričom bolo zranených niekoľko policajných dôstojníkov. Ako uviedla polícia, situácia bola niekoľko hodín „úplne mimo kontroly“ Niekoľko policajných dôstojníkov bolo zranených, keď v nedeľu nadránom v Stuttgarte došlo k nepokojom a rabovaniu. Desiatky skupín mladých ľudí v centre mesta …

Source: Situácia v nemeckom Stuttgarte „úplne mimo kontroly“: „F*ck the police, f*ck the system.“ Rabovanie a zranení policajti – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.