Petícia proti prenasledovaniu docenta Dudáša za názor a za pokus o odbornú diskusiu. Spoločnosť slovenskej inteligencie Korene odmieta návrat do 50. rokov.

21. jún. 2020 | CENZÚRA, Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Bratislava 21. júna 2020 (HSP/Foto:Korene)   Vedec a vysokoškolský učiteľ Ján Dudáš si dovolil pokúsiť sa o vedeckú polemiku s riaditeľom Múzea holokaustu v Seredi o niektorých historických reáliách. Za to mu komando NAKA vtrhlo do domu a je trestne stíhaný za „extrémizmus“ a „popieranie“. Vlastenci sa ho chcú zastať a organizujú petíciu Pred necelým …

Source: Petícia proti prenasledovaniu docenta Dudáša za názor a za pokus o odbornú diskusiu. Spoločnosť slovenskej inteligencie Korene odmieta návrat do 50. rokov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.