Putin napísal článok o druhej svetovej vojne.

19. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Moskva 19. júna 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP/Sputnik/Kremlin-Alexei Druzhinin)   Ruský prezident Vladimir Putin napísal článok o druhej svetovej vojne pre americký časopis National Interest. Nesie názov: Skutočné lekcie 75. výročia druhej svetovej vojny „Ruský prezident ponúka komplexné hodnotenie druhej svetovej vojny. Prehlasuje, že dnešní európski politici, a hlavne poľskí lídri, sa snažia „zamiesť pod koberec„ fakt Mníchovskej …

Source: Putin napísal článok o druhej svetovej vojne – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.