Bilčík: Boj s dezinformáciami sa hýbe vpred, europarlament vytvoril špeciálnu komisiu.

19. jún. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Plazivá totailta, Progresívny rováš, S EÚ a nikdy inak

Bratislava 19. júna 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Tento týždeň bolo na plenárnom zasadnutí Európskeho parlamentu prijaté rozhodnutie o vytvorení špeciálnej komisie, ktorá bude riešiť zahraničný vplyv na európske demokracie, vrátane boja s dezinformáciami. Informoval o tom slovenský europoslanec Vladimír Bilčík (Spolu), ktorý hovorí, že to nestačí a je potrebné toho urobiť viac Bilčík v svojom …

Source: Bilčík: Boj s dezinformáciami sa hýbe vpred, europarlament vytvoril špeciálnu komisiu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.