Pročko ku potýčke s Blahom: „Som na seba hrdý, že som ho neskopal ako psa“. Blaha v stredu podal trestné oznámenie.

11. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. júna 2020 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer, Martin Baumann)   Vládny poslanec za OĽaNO Jozef Pročko sa v komentároch na sociálnej sieti vyjadril ku stredajšiemu incidentu v parlamentnom bufete, kde sa mal dopustiť škrtenia opozičného kolegu zo Smeru-SD Ľuboša Blahu. Ten zase informoval, že už na polícii podal trestné oznámenie. Pročko v stredu konfrontáciu s Blahu …

Source: Pročko ku potýčke s Blahom: „Som na seba hrdý, že som ho neskopal ako psa“. Blaha v stredu podal trestné oznámenie – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.