Hektický týždeň Roberta Fica: Rozkol v Smere, odhalenie novej známosti, prostredník Pročkovi v parlamente, konflikt s redaktorom SME… Čo ešte príde?

11. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. júna 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Bývalý dlhoročný predseda vlády Robert Fico (Smer-SD), zdá sa, zažíva jedno z najkrušnejších období v živote a zďaleka nejde len o turbulencie v strane, ktorej je predsedom V stredu najskôr médiami prebehla správa, že Robert Fico mal po tretej osobe poslať Petrovi Pellegrinimu návrh dohody na ďalšiu spoluprácu …

Source: Hektický týždeň Roberta Fica: Rozkol v Smere, odhalenie novej známosti, prostredník Pročkovi v parlamente, konflikt s redaktorom SME… Čo ešte príde? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.