Paulov: Zastavme ich, bratia! 

7. jún. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivé odnárodňovanie

Bratislava 7. júna 2020 (HSP/Foto: SP)   „Ak sa chceme venovať analýze textu Memoranda, dostupného na internete, ktoré SMK doručilo premiérovi Matovičovi, nemožno obísť preambulu maďarskej ústavy. Prečítajte si, ako začína preambula maďarskej ústavy: Základný zákon Maďarska (z 25. apríla 2011),“ píše Dr. Štefan Paulov Boh žehnaj Maďarov! Vyznanie národa: My, členovia maďarského národa na začiatku nového …

Source: Paulov: Zastavme ich, bratia! – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.