Pellegrini: Nemeňme charakter slovensko-maďarských vzťahov. Matovič by nám mal niečo vysvetliť.

4. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. júna 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Dnes, 4. júna 2020, uplynulo 100. rokov od podpisu Trianonskej mierovej zmluvy. Pri tejto príležitosti sa predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) v predvečer výročia stretol na bratislavskom hrade s významnými predstaviteľmi slovenských Maďarov. Po tomto stretnutí sa začalo hovoriť o možnosti podpisu akéhosi memoranda. Podľa Petra Pellegriniho (Smer-SD) sú …

Source: Pellegrini: Nemeňme charakter slovensko-maďarských vzťahov. Matovič by nám mal niečo vysvetliť – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.