Ruského diplomata vypovědět, navrhli Fiala s Rakušanem. Nemáme důkazy, tvrdí Hamáček.

18. máj. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Ruského diplomata vypovědět, navrhli Fiala s Rakušanem. Nemáme důkazy, tvrdí Hamáček. 1Tajné služby operují na ruské ambasádě v Praze, shodli se v Otázkách Václava Moravce předseda občanských demokratů Petr Fiala, Starostů a nezávislých Vít Rakušan i šéf sociálních demokratů a místopředseda vlády Jan Hamáček. Přesto podle Hamáčka nemá Česko dostatek důkazů na to, aby vypovědělo ruského diplomata, který do Prahy podle informací některých médií přicestoval s jedem ricin. O půlnoci na pondělí také skončí nouzový stav. Plán rozvolňování opatření se může ještě měnit, dříve by se podle Hamáčka mohly například otevřít hranice. V Poslanecké sněmovně se bude vláda snažit prosadit i zákon o nouzovém stavu a veřejných zakázkách.

Source: Ruského diplomata vypovědět, navrhli Fiala s Rakušanem. Nemáme důkazy, tvrdí Hamáček

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme