Koronavírus narušil biznis s deťmi: Desiatky novorodencov, ktoré porodili ukrajinské náhradné matky uviazli pre zatvorené hranice v kyjevskom hoteli.

18. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Kyjev 18. mája 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   V čase uzamknutia krajín sa vyplavujú na povrch príbehy neobyčajnej krutosti a aj tento príbeh umelo vyrobených sirôt bezcitne odtrhnutých od matiek bezprostredne po pôrode vyzýva svet k prehodnoteniu, či naozaj až do takéhoto hlbokého bahna je spoločnosť ochotná zájsť Takmer 50 detí, ktoré si u chudobných Ukrajiniek …

Source: Koronavírus narušil biznis s deťmi: Desiatky novorodencov, ktoré porodili ukrajinské náhradné matky uviazli pre zatvorené hranice v kyjevskom hoteli – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.