Rusko žádá české úřady o ochranu pro svého diplomata. Je prý obětí štvanice.

12. máj. 2020 | 2 roky k pravde, Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Ruské velvyslanectví v Praze se obrátilo na české ministerstvo zahraničních věcí kvůli ochraně svého diplomata. Ambasáda v prohlášení na facebooku uvedla, že její zaměstnanec kvůli lživému a nepodloženému obvinění z útoku na pražské politiky čelí výhrůžkám. Patrně jde o muže, o kterém česká média nedávno informovala, že je pracovníkem ruských tajných služeb, který do Prahy údajně přicestoval s jedem ricinem. Česká diplomacie ale zatím ruskou žádost oficiálně neobdržela.

Source: Rusko žádá české úřady o ochranu pro svého diplomata. Je prý obětí štvanice

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.