Jalal Sulejman: Fašizmus vždy prichádzal a aj dnes prichádza odtiaľ, kde sa nahromadili peniaze.

12. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 12. mája 2020 (HSP/Foto:Archív,TASR-Štefan Puškáš)   Kto skutočne oslobodil Európu od fašizmu a kde sa aj dnes berie naozajstné nebezpečenstvo fašizmu, o tom hovoria podpredseda Komunistickej strany Slovenska Jalal Sulejman a predseda strany Hlas ľudu Peter Marček Hlavné správy: Všetci v týchto dňoch hovoria o fašizme, všetci dnes bojujú proti fašizmu, chodia klásť vence …

Source: Jalal Sulejman: Fašizmus vždy prichádzal a aj dnes prichádza odtiaľ, kde sa nahromadili peniaze – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.