Pahreba. Jeden zo spôsobov ako zabrániť šíreniu koronavírusu – zastaviť prílev migrantov do Európy.

14. mar. 2020 | Koronavírus, Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Bratislava 14. marca 2020 (HSP/Foto: TASR – koláž Eugen Rusnák)   Európa je v obkľúčení. Surový, krutý, nemilosrdný nepriateľ dobýja európske územia, jednu za druhou obsadzuje prísne strážené pevnosti, demoluje všetky múry a dostáva sa dovnútra a tam zabíja… Nie sú to riadky z historického románu či zábery z amerického thrilleru, ba nie sú to ani hysterické pasáže z prejavov európskych politikov, …

Source: Pahreba. Jeden zo spôsobov ako zabrániť šíreniu koronavírusu – zastaviť prílev migrantov do Európy – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.