Chmelár navrhuje prezidentke Čaputovej, aby počkala s vymenovaním Matovičovej vlády. „Na epidémiu sme pripravení lepšie ako Belgicko, Francúzsko alebo Veľká Británia“.

14. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 14. marca 2020 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Politológ a líder ľavicovej strany Socialisti.sk Eduard Chmelár v piatok na sociálnej sieti vyzval hlavu štátu Zuzanu Čaputovú, aby počas kulminácie koronavírusu počkala s vymenovaním nového vládneho kabinetu. Podľa Chmelára prezidentka SR Čaputová vo štvrtok večer predniesla „múdry príhovor“, ktorý však podľa neho mohol prísť o trochu skôr. …

Source: Chmelár navrhuje prezidentke Čaputovej, aby počkala s vymenovaním Matovičovej vlády. „Na epidémiu sme pripravení lepšie ako Belgicko, Francúzsko alebo Veľká Británia“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.