„Pravda o Majdane by mohla zničiť existujúci systém.“ Spencerová prehovorila nekompromisne o Ukrajine.

28. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Praha 28. februára 2020 (HSP/Sputnik/Foto:Sputnik-Andrey Stenin)   Analytička Tereza Spencerová poskytla rozhovor českým médiám, kde sa vyjadrila k „výročiu„ udalostí na ukrajinskom Majdane. Neočakávajme, že „systém„ povie o Majdane počas našich životov pravdu „Prinajmenšom od neexistujúcich Saddámových zbraní hromadného ničenia, ale skôr už od 11. septembra sa veľa ľudí pozerá na oficiálny výklad mnohých udalostí …

Source: „Pravda o Majdane by mohla zničiť existujúci systém.“ Spencerová prehovorila nekompromisne o Ukrajine – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.