Čaputovej dilema, alebo list slovenských kozákov istanbulskému sultánovi.

28. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. februára 2020 (HSP/Foto:Wikipedia)   Parlament už tretíkrát odmietol Istanbulský dohovor. Prezidentka so svojimi radcami by si už konečne mali sadnúť a napísať list, v ktorom to oznámia vyšším miestam, lenže akosi s tým otáľajú, zdá sa, že nevedia ako na to. My im však radi poradíme. Prinášame stáročiami osvedčený návod Načo vymýšľať fúriky, …

Source: Čaputovej dilema, alebo list slovenských kozákov istanbulskému sultánovi – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.