Návrh na zavedenie trinástych dôchodkov prešiel do 2. čítania. Títo poslanci sa hlasovania nezúčastnili.

25. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. februára 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Návrh na zavedenie trinástych dôchodkov parlament posunul do druhého čítania. Prerokovanie návrhu novely zákona o sociálnom poistení v druhom čítaní podporilo 86 poslancov, žiadny zákonodarca nebol proti, ani sa nezdržal hlasovania. Okrem poslancov za strany Smer-SD, SNS a ĽSNS návrh novely zákona do druhého čítania posunuli aj poslanci …

Source: Návrh na zavedenie trinástych dôchodkov prešiel do 2. čítania. Títo poslanci sa hlasovania nezúčastnili – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.