Česko se obrňuje před koronavirem. V případě potřeby má plány i na uzavření měst.

25. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Pravděpodobnost výskytu koronaviru v Česku se podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) v posledních dnech zvýšila. Případné rozšíření nemoci do tuzemska prý nelze stoprocentně vyloučit. Uvedl to v Devadesátce ČT24. Hlavním úkolem, na který se ministerstvo zdravotnictví zaměří, je příprava proti možné nákaze.

Source: Česko se obrňuje před koronavirem. V případě potřeby má plány i na uzavření měst

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.