Tortové obštrukcie, výsmech z Otčenáša, či potlesk Klusovi. Čo všetko sa udialo v utorok v parlamente?

19. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 19. februára 2020 (HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   V Národnej rade SR sa v utorok začala mimoriadna schôdza, posledná v tomto volebnom období. Jej pokračovanie však bolo odložené na stredu pre nevídanú tortovú obštrukciu „slušnej“ koalície PS/Spolu. Tých podivuhodností sa však v utorok udialo viac Posledná, mimoriadna parlamentná schôdza by mala v skrátenom konaní prerokovať tri …

Source: Tortové obštrukcie, výsmech z Otčenáša, či potlesk Klusovi. Čo všetko sa udialo v utorok v parlamente? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.