Americký veľvyslanec zaslal list poslancom. Digitálnu daň označil za diskriminačnú.

19. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Washington 19. februára 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Marcio Jose Sanchez)   Podľa portálu iHNED.cz dostali členovia rozpočtového výboru Poslaneckej snemovne list od amerického veľvyslanca v Česku Stephena Kinga. List sa týkal zvažovanej digitálnej dane, ktorú samotný veľvyslanec označil za diskriminačnú V liste sa veľvyslanec zaoberal digitálnou daňou s tým, že sedempercentnú sadzbu označil za mimoriadne vysokú. Okrem toho …

Source: Americký veľvyslanec zaslal list poslancom. Digitálnu daň označil za diskriminačnú – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.