Mainstream ostal pohoršený vystúpením predsedu NR SR Andreja Danka v Slobodnom vysielači.

19. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 19. februára 2020 (HSP/Foto:SITA-Alexandra Čunderlíková)   Predseda Národnej Rady Slovenskej republiky Andrej Danko v pondelok zavítal do relácie internetového rádia Slobodný Vysielač v Banskej Bystrici, kde sa venoval viacerým témam. Mainstream je však týmto krokom predsedu parlamentu pohoršený. Danka kritizujú za to, že loví voličov u „konšpirátorov“ V pondelok o 20:30 vystúpil Andrej Danko …

Source: Mainstream ostal pohoršený vystúpením predsedu NR SR Andreja Danka v Slobodnom vysielači – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.