Zatiaľ čo sa zameriavame na Irán, americká armáda sa pripravuje na vojnu s Ruskom, píše Newsweek.

18. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Members of the US Army’s 1st Armoured Battalion of the 9th Regiment, 1st Division from Fort Hood in Texas rest next to Bradley Infantry Fighting Vehicles after arriving at the Pabrade railway station some 50 km (31 miles) north of the capital Vilnius, Lithuania, Monday, Oct. 21, 2019. The U.S. military says it’s preparing a massive exercise early next year in Europe involving 20,000 soldiers from the U.S., the largest deployment across the Atlantic for training in more than 25 years. (AP Photo/Mindaugas Kulbis)

Pozornosť bezpečnostných expertov, svetových veľmocí aj médií sa koncom minulého a začiatkom…

Source: Zatiaľ čo sa zameriavame na Irán, americká armáda sa pripravuje na vojnu s Ruskom, píše Newsweek

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.