Hlina sa chce dohodnúť s Matovičom. Vyzýva na spoločný postup pri 13. dôchodkoch, prídavkoch na deti i Istanbulskom dohovore. Ako sa zachovajú poslanci KDH a OĽaNO? 

18. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. februára 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Niektorí predstavitelia opozičných strán už minulý týždeň avizovali, že určite nepodporia otvorenie dnešnej mimoriadnej schôdze Národnej rady, kvôli vládnym návrhom noviel o predvolebných sociálnych opatreniach z dielne Smeru a o vyhlásení parlamentu o Istanbulskom dohovore z dielne SNS. Predseda strany KDH, ktorá disponuje nezaradenými poslancami, Alojz Hlina, vyzval Igora …

Source: Hlina sa chce dohodnúť s Matovičom. Vyzýva na spoločný postup pri 13. dôchodkoch, prídavkoch na deti i Istanbulskom dohovore. Ako sa zachovajú poslanci KDH a OĽaNO? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.