Americká mimovládka sa zastala Havrana a kritizuje Slovensko: „Okamžite zastavte trestné stíhanie!“

18. feb. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Bratislava 18. februára 2020 (HSP/Foto:SITA-Peter Rusko)   Americká mimovládna organizácia CPJ (Výbor na ochranu žurnalistov), skritizovala Slovensko za trestné stíhanie voči liberálnemu novinárovi Michalovi Havranovi. Mimovládka žiada slovenskú políciu o okamžité zastavenie trestného stíhania voči Havranovi. Tvrdí, že je porušovaná jeho sloboda slova. Prečo sa však táto mimovládka nezastala aj iných ľudí, ktorí boli trestne …

Source: Americká mimovládka sa zastala Havrana a kritizuje Slovensko: „Okamžite zastavte trestné stíhanie!“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.