PRIESKUM Väčšina Slovákov si myslí, že k hodnotovým otázkam treba pristupovať konzervatívne.

17. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivé odnárodňovanie, Politické mimovládky - články, Progresívny rováš

No, takže sme sa dozvedeli, že ľudia sú väčšinovo na Slovensku konzervatívni. Inými slovami občianska spoločnosť na Slovensku je väčšinovo konzervatívna. Ale máme tu politické mimovládky vystupujúce v pozícii hlasu občianskej spoločnosti, ktoré v hodnotových otázkach presadzujú liberálne riešenia. A pritom hovoria, že podporujú rozvoj občianskej spoločnosti.
Javí sa to skôr tak, že naše politické mimovládky sú tu na to, aby väčšinové názory občianskej spoločnosti menili. Prvú badateľnú zmenu vidieť na mládeži. Žeby preto, že v poslednej dobe zamerali politické mimovládky a ich mediálni spojenci svoju pozornosť a svoje aktivity práve na školy a vzdelávacie inštitúcie?

K hodnotovým otázkam treba pristupovať konzervatívne. Myslí si to 58,2 percenta Slovákov,…

Source: PRIESKUM Väčšina Slovákov si myslí, že k hodnotovým otázkam treba pristupovať konzervatívne

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.