Ak korona prepukne v Afrike, tak migranti ňou štedro „obohatia“ EÚ. Brusel i OSN mlčia.

17. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, Súdruhovia nedomysleli

Bratislava 17. februára 2020 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Olmo Calvo)   Zlyhanie politiky EÚ na celej čiare. Ale aj zlyhanie OSN, ktorá svojím migrantským paktom extrémne ohrozila bezpečnosť Európy, lebo prúdy migrantov, tak ako nám prinášali teroristov a islamistov, tak nám budú prinášať korona-epidémiu, lebo prvý nakazený v Afrike už bol zaregistrovaný Afrika so svojou mizernou hygienou a …

Source: Ak korona prepukne v Afrike, tak migranti ňou štedro „obohatia“ EÚ. Brusel i OSN mlčia – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.