Géci: Akí sme my s Molochom fašisti? Po zverejnení klipu od Molocha, sa začali od liberálnych raperov šíriť urážky ako skapte, náckovia, fašisti.

7. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 7. februára 2020 (PR článok/Foto:Facebook)   Marek Géci je predsedom strany Priama Demokracia, ktorý kandiduje ako č. 26 a spoločne s ním aj jeho spolustraníci na kandidátskej listine Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Moloch Vlavo je známy slovenský raper, ktorý verejne podporuje Géciho a verí, že sa mu podarí spoločne s ĽSNS zmeniť konečne Slovensko a nastoliť v krajine …

Source: Géci: Akí sme my s Molochom fašisti? Po zverejnení klipu od Molocha, sa začali od liberálnych raperov šíriť urážky ako skapte, náckovia, fašisti – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.