Danko Čaputovej v súvislosti s Istanbulským dohovorom: Vytvárate napätie a budete niesť plnú zodpovednosť . Nikto nemá právo ignorovať uznesenie NR SR. Zbiňovský ohlásil zmenu miesta konania modlitbového zhromaždenia.

7. feb. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Bratislava 7. februára 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel/Alexandra Čunderlíková)   Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS) zdôraznil, že nik nemôže ignorovať uznesenie parlamentu. V súvislosti s Istanbulským dohovorom očakáva, že prezidentka SR Zuzana Čaputová bude hľadať spôsob, ako sa dá uznesenie naplniť. Nekonaním podľa neho prezidentka vytvára napätie Verí, že v pondelok (10. 2.) si …

Source: Danko Čaputovej v súvislosti s Istanbulským dohovorom: Vytvárate napätie a budete niesť plnú zodpovednosť . Nikto nemá právo ignorovať uznesenie NR SR. Zbiňovský ohlásil zmenu miesta konania modlitbového zhromaždenia – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.