Útok pod falošnou vlajkou: Muža, ktorý v Trnave ničil transparenty označili liberáli a médiá za „kotlebovca“. Nakoniec sa z neho vykľul volič Progresívneho Slovenska.

3. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. februára 2020 (HSP/Foto:Facebook, Printscreen)   Tesne pred voľbami sa situácia v slovenských uliciach vyhrocuje. Progresívci, Kiskovci a Hlinovci chodia provokovať na mítingy Koltlebovcov a všetko sa vyhrotilo na mítingu v Trnave, kde sa odohralo niekoľko konfliktov. Liberálne médiá samozrejme za agresorov označujú Koltebovcov, ako sa však ukázalo, minimálne v jednom prípade bol zaznamenaný …

Source: Útok pod falošnou vlajkou: Muža, ktorý v Trnave ničil transparenty označili liberáli a médiá za „kotlebovca“. Nakoniec sa z neho vykľul volič Progresívneho Slovenska – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.