Je správa o útoku pod falošnou vlajkou pravdivá?

3. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Portál Hlavné správy dnes priniesol informáciu o tom, že na mítingu ĽSNS v Trnave došlo k útoku pod falošnou vlajkou, nakoľko jeden z útočníkov nebol podľa HS volič LSNS, ale volič Progresívneho Slovenska.

Má to dokazovať jeho facebookový profil, na ktorom mal fotografiu s textom Volím PS. Kritické názory však tvrdia, že išlo o jednoznačného voliča ĽSNS a spomínanú profilovú fotografiu si zmenil 7 hodín po útoku. To že nejde o voliča PS má dokazovať aj ironická diskusia s jeho priateľmi na FB – voličmi ĽSNS po zmene jeho profilovej fotografie. Túto informáciu je v tejto chvíli ťažké overiť, keďže je už komplet celý profil spomínaného pána na FB vymazaný.

V každom prípade sa objavili aj informácie o tom, že ho ľudia osobne poznajú ako sympatizant ĽSNS.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.