Podľa novinára Soltésza sú kandidáti OĽaNO hlupáci a gauneri. Matovič ihneď reagoval.

3. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 3. februára 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube/TASR-Jaroslav Novák)   Novinár Arpád Soltész, ktorý sa pred časom preslávil vyjadrením o „bielej spodine“, za ktoré ho riešila NAKA, najnovšie komentoval spôsob politiky opozičného hnutia OĽaNO, jeho kandidátku a lídra Igora Matoviča. Ten v nedeľu na Facebooku Soltészovi otvorene odpovedal. Arpád Soltész v súčasnosti pôsobí v Investigatívnom centre Jána Kuciaka.  Soltész na …

Source: Podľa novinára Soltésza sú kandidáti OĽaNO hlupáci a gauneri. Matovič ihneď reagoval – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.