Harabin: Kotleba by sa mal modliť, aby sa Vlasť dostala do parlamentu, inak zostavia vládu Kiska s Pellegrinim a Trubanom a vyhovoria sa na fašizmus.

3. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. februára 2020 (HSP/Foto:   V rozhovore pre televíziu RAJ sa volebný líder strany Vlasť Štefan Harabin vyjadril k budúcej možnej povolebnej koalícií. Keďže všetky strany okrem Vlasti vylúčili vytvorenie koalície s ĽSNS, tá sa aj so všetkými pronárodnými hlasmi ktoré získa ocitne v izolácií. Čím viac ich však získa, tým väčšia pravdepodobnosť pre vznik nečakanej koalície, ktorú vytvoria …

Source: Harabin: Kotleba by sa mal modliť, aby sa Vlasť dostala do parlamentu, inak zostavia vládu Kiska s Pellegrinim a Trubanom a vyhovoria sa na fašizmus – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.