Nemecký štát úplne stratil kontrolu nad masovou migráciou. Priznalo Ministerstvo vnútra.

1. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Berlín 1. februára 2020 (HSP/romanbednar.com/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)   V Nemecku je v súčasnosti oveľa viac ilegálnych migrantov, ako o tom dosiaľ informovali médiá. Vychádzalo sa z toho, že ich je len niekoľko desaťtisíc. Na oficiálny dotaz Reného Springera, poslanca Bundestagu, ktorý poslal Ministerstvu vnútra, vyšlo najavo, že ich je oficiálne až 350 000 To je pritom …

Source: Nemecký štát úplne stratil kontrolu nad masovou migráciou. Priznalo Ministerstvo vnútra – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.