Chmelárove obvinenia voči Harabinovi sa ukázali nepravdivé. Ozval sa samotný predseda ZO OZ KOVO Stanislav Ľupták, na ktorého sa Chmelár odvolával. 

1. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 1. februára 2020 (HSP/Foto: Screenshot video)   Hosťami relácie Zuzany Martinákovej Ide o pravdu boli lídri mimoparlamentných politických strán, bývalý sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin za Vlasť a historik, publicista a vysokoškolský pedagóg Eduard Chmelár za stranu Socialisti.sk. Písali sme o tom TU Chmelár sa v relácií vyjadril, že ho vyrušuje, že sa Harabin nikdy …

Source: Chmelárove obvinenia voči Harabinovi sa ukázali nepravdivé. Ozval sa samotný predseda ZO OZ KOVO Stanislav Ľupták, na ktorého sa Chmelár odvolával. – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.