Machala z SNS: Médiá sa zverejňovaním telefonátov Andreja Danka dopúšťajú trestnej činnosti.

30. jan. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

Človek nemusí byť žiaden veľký mysliteľ, aby mu bolo jasné, že nespravodlivosťou a neslušnosťou sa spravodlivosť a slušnosť nastoliť nedá.

Bratislava 30. januára 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Lukáš Machala z SNS, ktorý je poradcom šéfa národniarov Andreja Danka, vo videu na Facebooku vyzval k zastaveniu porušovania zákonov v súvislosti so zverejnenými telefonátmi Danka s Alenou Zsuzsovou, ktorá sa ho snažila skompromitovať. Machala na sociálnej sieti napísal, že médiá podľa neho zverejňovaním takejto komunikácie netýkajúcej sa trestnej …

Source: Machala z SNS: Médiá sa zverejňovaním telefonátov Andreja Danka dopúšťajú trestnej činnosti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.