Farage: EÚ je antidemokratická, onedlho z nej vystúpia ďalšie krajiny.

30. jan. 2020 | Nekomentovaný výber, S EÚ a nikdy inak

Predseda britskej Strany pre brexit a europoslanec Nigel Farage v Bruseli vyhlásil, že príklad Spojeného kráľovstva odchádzajúceho z Európskej únie môže onedlho nasledovať Poľsko, Dánsko alebo Taliansko. Úniu zároveň označil za antidemokratickú. Farage neskrýva radosť z toho, že jeho krajina opúšťa EÚ. „Brexit je pravdepodobne to najdôležitejšie, čo sa Británii prihodilo od čias, keď ju Henrich VIII. vyviedol z rímskokatolíckej […]

Source: Farage: EÚ je antidemokratická, onedlho z nej vystúpia ďalšie krajiny

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.