Spojené státy zveřejní mírový plán pro Blízký východ, oznámil Trump.

28. jan. 2020 | Komentované správy

Vlk sa stretol s medveďom a rozhodovali o ovciach. A po spoločnom stretnutí v medvedej nore vyhlásili títo dvaja dravci, že ovce by ich návrh mali prijať, lebo je pre ne neuveriteľne výhodný…

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené státy v úterý zveřejní mírový plán pro Blízký východ. Trump o zveřejnění koncepce hovořil poté, co v Bílém domě přijal izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Izraelský předseda vlády při setkání poznamenal, že by Trumpův návrh mohl být „šancí století“.

Source: Spojené státy zveřejní mírový plán pro Blízký východ, oznámil Trump

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.