Kotleba je výhovorka Lunterovcov, tvrdí šéf dopravného inštitútu.

28. jan. 2020 | Komentované správy

Ak by ste si náhodou dovolili niekedy vyrieknuť kacírsku myšlienku, že na banskobystrickej župe prekvitá rodinkárstvo /odbornosť rodiny na výkon funkcií dajme teraz bokom/ obratom vám príslušník slnkom zaliatej kaviarne otrieska o hlavu argument, že o žiadnom rodinkárstve nemôže byť ani reči, lebo juniora Luntera zvolilo krajské zastupiteľstvo. Takže zastupiteľstvo nadovšetko…

No a teraz pozor, príde drobná otočka. Keď poviete, že šak Kotlebove dodatky k zmluvám s SAD Zvolen a Lučenec, taktiež schválili poslanci krajského zastupiteľstva, že teda by ste sa mali sťažovať tam, tak príslušník kaviarne ide do vývrtky. A vpáli vám medzi rohy „argument„ že to sú Kotlebove dodatky a basta. A ak by ste na neho náhodou tlačili, tak z neho vypadne žvást typu: „No áno tie dodatky schválilo zastupiteľstvo, ale bolo to fuj fuj smerácke zastupiteľstvo.“

Takže si to zhrnieme. Starý pán Lunter si k sebe vezme syna Ondríka, ktorého odobrilo zastupiteľstvo. Všetko je OK, lebo v tomto prípade išlo o DOBRÉ zastupiteľstvo – žiadne rodinkárstvo. Kotlebove dodatky schválilo síce tiež zastupiteľstvo, ale v tomto prípade bolo FUJ FUJ ZLÉ smerácke, takže ide o podvod na občanoch. /Len drobný doplnok na záver, v tomto statuse vôbec neriešime to, či sú dodatky výhodné. Poukazujeme len na dvojaké metre príslušníka slnkom zaliatej kaviarne v poohľade na konanie krajského zastupiteľstva/.

Hroziaca dopravná katastrofa v Banskobystrickom kraji bola odvrátená dočasnou dohodou medzi SAD…

Source: Kotleba je výhovorka Lunterovcov, tvrdí šéf dopravného inštitútu

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.