Nový virus se v Asii přenáší i mezi lidmi. WHO svolala krizovou schůzku.

21. jan. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Dosud málo prozkoumaný koronavirus, který se nedávno objevil v Číně a způsobuje onemocnění plic, se může šířit z člověka na člověka. Oznámily to čínské úřady, podle nichž na tuto infekci zemřelo v Číně už šest lidí. Počet nakažených vzrostl na 291. Ve středu se kvůli novému typu koronaviru sejde krizový výbor Světové zdravotnické organizace (WHO), který rozhodne, jestli je třeba vyhlásit celosvětový stav zdravotní nouze.

Source: Nový virus se v Asii přenáší i mezi lidmi. WHO svolala krizovou schůzku

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.