Trump odkázal Chameneímu, aby si dal pozor na slová.

18. jan. 2020 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Washington 18. januára 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Evan Vucci)   Americký prezident Donald Trump varoval v piatok iránskeho najvyššieho vodcu ajatolláha Alího Chameneího, aby „veľmi opatrne volil svoje slová“. Vyjadril sa tak po tom, ako Chameneí počas prejavu v Teheráne označil Spojené štáty za „skazené“ a vyčítal Británii, Francúzsku a Nemecku, že sú „prisluhovačmi Ameriky“, informovala tlačová agentúra …

Source: Trump odkázal Chameneímu, aby si dal pozor na slová – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.