Ospravedlní sa mu Hlina? Polícia zastavila prešetrovanie voči Kotlebovi. Žiadneho sexuálneho zneužívania sa nedopustil.

18. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. januára 2020 (HSP/Foto:SITA-Jana Birošová)   Polícia odmietla trestne stíhať predsedu ĽSNS Mariana Kotlebu kvôli údajnému sexuálnemu zneužívaniu. Po preverení veci usúdila, že nie je dôvod na začatie trestného stíhania. Ospravedlní sa mu Alojz Hlina, ktorý Kotlebu verejne v relácii RTVS kvôli týmto nepodloženým informáciám nazval úchylákom ? V októbri minulého roka začala polícia …

Source: Ospravedlní sa mu Hlina? Polícia zastavila prešetrovanie voči Kotlebovi. Žiadneho sexuálneho zneužívania sa nedopustil – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.