OSN: Materstvo je trest pre ženy.

28. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš, Rodová ideológia

New York 28. decembra 2019 (HSP/Foto:Twitter-UN Women‏)   Zdá sa, že všetky medzinárodné organizácie ktorými sme členmi presadzujú liberálnu ideológiu a potláčajú tradičné a kresťanské hodnoty. Po Európskej únii je tu aj Organizácia spojených národov (OSN), ktorá okrem toho, že pretláča príchod imigrantov a LGBTI propagandu, ešte straší ženy, že materstvo je trestom, ktoré zaviedol …

Source: OSN: Materstvo je trest pre ženy – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.