Čaputová opäť jatrí emócie a rozohráva politickú hru okolo Istanbulského dohovoru.

28. dec. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Plazivé odnárodňovanie, Progresívny rováš

Bratislava 27. decembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Napriek jasnému a jednoznačnému stanovisku parlamentu a vládneho kabinetu v otázke odstúpenia Slovenskej republiky od ratifikácie tzv. Istanbulského protokolu, z prezidentského paláca sa opäť ozývajú výhovorky, z ktorých je zrejmé, že hlava štátu nemieni počúvnuť hlas ľudu a opäť má v úmysle jatriť emócie a rozohrať nepeknú politickú hru Národná rada ešte v marci schválila uznesenie, ktorým …

Source: Čaputová opäť jatrí emócie a rozohráva politickú hru okolo Istanbulského dohovoru – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.