V prípade vraždy novinára Džamála Chášukdžího vyniesli päť rozsudkov smrti.

23. dec. 2019 | Komentované správy

Vykonávatelia budú popravení, objednávateľ vraždy sa rehoce do kamier na spoločných akciách so svetovými lídrami…

Rijád 23. decembra 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Hasan Jamali)   Saudskoarabský súd v pondelok poslal na smrť piatich ľudí v súvislosti s vraždou novinára Džamála Chášakdžího, ktorého zabili minulý rok na saudskoarabskom konzuláte v Istanbule. Saudskoarabská štátna televízia uviedla, že ďalších troch obvinených poslali za mreže. Koľko rokov im súd vymeral, však zatiaľ nie je známe. Všetci sa …

Source: V prípade vraždy novinára Džamála Chášukdžího vyniesli päť rozsudkov smrti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.