Rozpadne sa pakt o neútočení? Podľa Trubana za poklesom preferencii PS/Spolu je aj bezhlavá snaha spájať sa: „Nedokázali sme sa jasne vyčleniť“. Ku Kiskovi sa tvrdo vyjadril.

23. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 23. decembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel, Alexandra Čunderlíková)   Michal Truban z Progresívneho Slovenska sa napriek paktu o neútočení medzi opozičnými stranami v poslednom rozhovore pre denník SME vyjadril pomerne tvrdo na adresu Andreja Kisku, lídra hnutia Za ľudí. Truban k tomu, že PS/Spolu sa nakoniec nespojila v predvolebnej koalícii so Za ľudí uviedol, že …

Source: Rozpadne sa pakt o neútočení? Podľa Trubana za poklesom preferencii PS/Spolu je aj bezhlavá snaha spájať sa: „Nedokázali sme sa jasne vyčleniť“. Ku Kiskovi sa tvrdo vyjadril – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.