Matovič vysvetlil, prečo sa nepridal k dohode o neútočení: Vyvolávať dojem, že teraz podpísať nejaký papier niečo znamená, keď v skutočnosti to neznamená nič zásadné, by asi nebolo správne.

18. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. decembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Igor Matovič sa v utorok v krátkom videu na sociálnej sieti opäť vyjadril k opozičnému paktu o neútočení, ktorý medzi sebou uzavreli SaS, PS/Spolu, Za ľudí a KDH. Video sa rozhodol natočiť preto, lebo dostával množstvo otázok, prečo sa OĽaNO nepridalo k tomuto paktu  Matovič v úvode videa poznamenal, že …

Source: Matovič vysvetlil, prečo sa nepridal k dohode o neútočení: Vyvolávať dojem, že teraz podpísať nejaký papier niečo znamená, keď v skutočnosti to neznamená nič zásadné, by asi nebolo správne – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.