Carola Racketeová vyzýva k občianskej neposlušnosti kvôli „klimatickej katastrofe“.

18. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Zelený ekoterorizmus

Berlín 18. decembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP/ANSA-Pasquale Claudio Montana Lampo)   Carola Racketeová vyzýva k občianskej neposlušnosti. Inak sa vraj nebude možné vyhnúť „klimatickej katastrofe„. Politici robia katastrofálne rozhodnutie, a preto musia byť prinútení k ostrejšiemu kurzu pri ochrane klímy, tvrdí Carola Racketeová, takzvaná klimatická a migračná aktivistka, vyzvala ľudí k občianskej neposlušnosti, aby bola možnosť prinútiť politikov k ostrejšiemu kurzu vo …

Source: Carola Racketeová vyzýva k občianskej neposlušnosti kvôli „klimatickej katastrofe“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.