Rada prokurátorov považuje vyjadrenia Blahu a ďalších poslancov Smeru na adresu prokurátora Honza za neprimerané.

17. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 17. decembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)   Rada prokurátorov SR reagovala na kritiku, ktorá sa vzniesla od politikov najmä z vládnej strany Smer-SD na adresu prokurátora, ktorý inicioval obvinenie voči expremiérovi Robertovi Ficovi kvôli údajnému schvaľovaniu výrokov bývalého poslanca Milana Mazureka, ktorý bol uznaný vinným za jeho vyjadrenia o Rómoch v regionálnom rádiu Frontinus. Uvádzame …

Source: Rada prokurátorov považuje vyjadrenia Blahu a ďalších poslancov Smeru na adresu prokurátora Honza za neprimerané – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.