Rostas: Je pre mňa cťou byť odsúdený spolu s Vajanským, Hodžom, Kollárom, Hurbanom aj Štúrom.

17. dec. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 17. decembra 2019 (HSP/Foto:Koláž)   Vydavateľ časopisu Zem a Vek Tibor Eliot Rostas bol v pondelok odsúdený. V rovnaký deň boli do väzby vzatí aj Rudolf Vaský a Martin Daňo. Zdá sa, že nám pred voľbami tá demokracia začína pekne prituhovať, zoznam politických zastrašovacích procesov utešene narastá   Pezinok je požehnané mesto – preslávilo …

Source: Rostas: Je pre mňa cťou byť odsúdený spolu s Vajanským, Hodžom, Kollárom, Hurbanom aj Štúrom – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.